KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16417091
nr 1641 7091
Oljemålningar
2 st, Oidentifierad konstnär. "Ensam på scen" respektive "Dansösen". Signerade. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 57x48cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2024
kl 20:57:26
2/9 22:50:56